SMYCZE LINOWE, TAŚMOWE I SKÓRZANE

Znajdziesz tutaj smycze dla psa podzielone na kategorie, ze względu na użyte materiały, oraz smycze z edycji limitowanej. 

SMYCZE LINOWE I TAŚMOWE

Smycze dla psów, które znajdziesz w naszym sklepie psiarz.pl powstały w oparciu o nasze doświadczenia w pracy z psami i przy udziale specjalistów pracujących oraz startujących w różnych psich dyscyplinach.   

Przy produkcji smyczy wykorzystujemy jedynie najlepsze dostępne materiały oraz technologie. Zależy nam na tym, aby smycze były możliwie trwałe i funkcjonalne, a jednocześnie atrakcyjne wizualnie. Informacje o naszych materiałach znajdziesz w sekcji akcesoria i miary.

Jeśli jeszcze nie wiesz jaka smycz będzie odpowiednia dla twoich aktywności z psem, możesz zapoznać się z naszym poradnikiem jak dobrać rodzaj smyczy

W ofercie znajdziesz smycze linowe i taśmowe dla psa. Są tutaj krótsze, klasyczne i codzienne smycze miejskie. Dla poszukujących większej swobody oferujemy smycze przepinane. Świadomi  psi przewodnicy mogą wybrać smycze treningowe inaczej znane jako smycze zaciskowe czy behawioralne. Do treningu przywołania czy na psie szkolenia możesz kupić linkę czy taśmę treningową. Psi sportowcy znajdą natomiast smycze do biegania (canircoss) jazdy na rowerze z psem (bikejoring) czy jazdy na nartach (skijoring).

Jeśli nie mamy tego co akurat potrzebujesz to zawsze możesz się z nami skontaktować w ramach konsultacji indywidualnego projektu.