SMYCZE SKÓRZANE

Znajdziesz tutaj skórzane smycze dla psów.
Klasyczne i szlachetne materiały sprawiają, że są to trwałe i wygodne smycze na lata. Im dłużej ich używasz tym lepiej dopasowują się do twojej ręki. Odpowiednie dla psów pracujących jak i na codzienne spacery. 

Promocja!
Original price was: 170,00 zł.Current price is: 149,00 zł.
Promocja!
Original price was: 130,00 zł.Current price is: 115,00 zł.

SMYCZE SKÓRZANE

Nasze smycze skórzane są ręcznie wytwarzane z najwyższej jakości materiałów. Pasy z bydlęcej skóry są uważnie selekcjonowana ze względu na swoją grubość i jednorodną zbitą strukturę. Natomiast okucia z mosiądzu i stali nierdzewnej zapewniają bezpieczeństwo oraz niezawodność.

Każda smycz skórzana jest zszywana ręcznie niezwykle trwałym ściegiem siodlarskim i/lub nitowana. Brzegi  są zaokrąglane tak, aby smycz jak najlepiej leżała w twojej dłoni. Wraz ze smyczą otrzymujesz od nas naturalny balsam do konserwacji skórzanych akcesoriów. 

Smycze skórzane od lat są podstawowym wyposażeniem psów pracujących w służbach i przewodników poważnie traktujących pracę z psami. Odpowiednio konserwowane, są to smycze na długie lata użytkowania. Dzięki naturalnym właściwościom skóry, z czasem  nabierają charakteru i dopasowują się jeszcze lepiej do twoich potrzeb.